Beste mensen,
In de afgelopen anderhalf jaar zijn steeds meer mensen erachter gekomen dat de zgn pandemie niets anders is, dan een georganiseerd globaal bedrog van de NWO WEF elite, die iedereen wil vaccineren, om te kunnen controleren en rechteloos maken in het kader van de Great Reset van de KSS sekteleden Claus Swab, George Soros, Rockefeller, Rothshild, Gates , Macron, Justin Trudeau, Merkel en KSS vazallen zoals de verraders Kaag, Rutte Paternotte, de Jonge en andere zware criminelen van het Demissionaire Kartel die de code van Neurenberg, EVRM en onze grondwet met de voeten treden.
Nog nooit in zijn er zoveel mensen eensgezind tegen de mensonterende corona prik dictatuur naar Chinees CCP model opgestaan! De tellingen van de demo in Amsterdam op 5 september 2021 variëren tussen 65.000 -100 000 ! Een mijlpaal is bereikt, maar we zijn er nu nog niet. Het is van een enorm groot belang, om nu eensgezind met zijn allen hand in hand zij aan zij door te pakken, verder te groeien in aantallen en de corrupte bende van RUTTE en de Swab vazallen in Den Haag te laten zien dat ze moeten opkrassen, want wij zijn hun leugens en het bedrog zoals ook door NOS/RIVM en de leugenmedia meer dan zat.
Daarom vragen wij U om voor uw goede burgerrechten, voor een beter, veiliger, gezonder souverein Nederland te gaan demonstreren voor de VRIJHEID in alle steden, zoals op de 18e, tijdens de World Wide Demonstration !.
Komt allen op voor uw Rechten. “Eendracht maakt Macht !
Leve de Liefde De vrijheid Leve Nederland !
Stan Rams