EU/ VVD D66 zijn volgens de laatste berichten actief betrokken bij scholen/schooltv/rutgers stichting/ de seksualisering van kleine kinderen gesponsord door de overheid en de postcodeloterij.
Jaarlijks ontvangt de wegens “pedofilie” in opspraak verkerende Rutgers Stichting miljoenensubsidies voor de ‘Week van de Lentekriebels’. Wat gebeurt er met al dat belastinggeld?
Pedofielen bij het Openbaar Ministerie – 5 nov 2019
PVV Kamerlid Gidi Markuszower bleek dinsdag tijdens het Vragenuur woedend over de gang van zaken mbt pedofielen. Staatssecretaris Ankie Broekers- Knol (VVD) die inviel voor minister van Justitie en Veiligheid Ferd Grapperhaus (CDA) wilde er weinig woorden aan vuil maken omdat het OM alsnog bezwaar heeft aangetekend. “U moet zich kapot schamen”, besloot Markuszower.
#Lentekriebels, een programma van Rutgers (Rutger Stichting), werd volgens twitter berichten aangeboden via de WHO die daarvoor ‘Standards for Sexuality Education in Europe’ opgesteld heeft (via een aparte zoekmachine te vinden). Seksuele opvoeding voor babies (!) en peuters van 0 to 4 jaar, 6-9 jarigen.
Ouders kregen te horen dat de voorlichting netjes en in orde was, maar ze werden “buiten spel gezet”. Rutte/VVD D66 probeert volgens de berichten de aandacht af te leiden van pedofielen bij WEF/OM/VVD/D66. Men probeert critici/politici van o.a. SP DENK PVV BVNL FVD 50 Plus te demoniseren, precies zoals men de protesterende huisartsen ging demoniseren mbt Corona.
Rutte/VVD/D66/WEF/WHO/Rutgers/COC/D66 Min v Onderwijs kapen volgens velen de voorlichting-rol van ouders en doen alsof er niets aan de hand is, of alsof ze niks ervan af weten of ze tonen naar de buitenwereld geselecteerd onschuldig materiaal en zwijgen over bijvoorbeeld de clips van de Rutgers Stichting en (schooltv/ gewoon bloot) waar naakte en omgebouwde mensen waren te zien en men doet alsof men niets weet van de boekjes( het bewijs is in de Kamer getoond door dhr Baudet), boekjes met plaatjes over oa “pijpen”, die men gaf aan kleine kinderen vanaf 4 jaar”.
De Rutgers stichting haalde een van hun films weg na de landelijke commotie en ophef in de Kamer. Er worden in heel het land vragen gesteld over de miljoenen euros sponsoring van uitermate ongewenst/onderwijs door de postcodeloterij/Rutgers/overheid, die bezig is met het uitrollen van de wef agenda/het “seksualiseren” van kleine kinderen vanaf 4 jaar
Hierboven WEF Agenda mbt seksualiseren van kleine kinderen.
Nieuws update 22 03 2023 : Ruttes kartel in opspraak wegens pedofilie/schooltv/rutgers stichting/ Rutgers Stichting is uitvoerder van de SDG 2030 Agenda. De WEF agenda wordt o.a. gesteund door de Postcodeloterij. #WEFpuppets De Nederlandse overheid subsidieert Rutgers Stichting jaarlijks met 𝟐𝟔 𝟎𝟎𝟎 𝟎𝟎𝟎 𝐞𝐮𝐫𝐨!!
Rutte en Wabeke betrokken bij Rolodex
12 : Wie zijn deze boezemvrienden van onze premier ? https://t.co/ZxYyQPrvlR pic.twitter.com/QysxVDEGrc
— Lange Frans (@langefrans) August 10, 2020
Rutte gaat volgens tal van klokkenluiders om met een aantal beruchte pedofielen
Lieve vrienden , teken deze petitie en stop de woke ideologie en het seksualiseren van kinderen!
Bescherm onze kinderen onze toekomst!https://t.co/1rHIn26gng— Marco van den Boomgaard (@boomgaard_marco) March 21, 2023
FVD petitie: “Haal woke uit het klaslokaal. Teken onze petitie”: https://fvd.nl/petities/haal-woke-uit-het-klaslokaal Forum voor Democratie wil dat de genderwaanzin eindigt. De seksualisering van kinderen moet per direct stoppen.
Het ministerie van OCW verstrekt miljoenen aan subsidies voor programma’s als Gewoon Bloot en organisaties zoals de Rutgers Stichting die precies dit soort seksueel getinte propaganda op scholen aanbieden. Met genoeg handtekeningen kunnen we dat stoppen.
Teken daarom onze petitie en deel deze met vrienden en familie! Samen beschermen we onze kinderen!
Raisa Blommestijn @rblommestijn: “Stop seksualisering en indoctrinatie van kinderen onder het mom van “lekker jezelf zijn” en diversiteit. Dit is niets anders dan een giftige ideologie”
Bisschop (SGP) is helemaal KLAAR met de Woke-indoctrinatie van kinderen! Pedofielen VVD & D66 praten het goed!
#WEFagendaWordt o.a. gesteund door de Postcodeloterij.#WEFpuppetsDe Nederlandse overheid subsidieert Rutgers Stichting jaarlijks met 𝟐𝟔 𝟎𝟎𝟎 𝟎𝟎𝟎 𝐞𝐮𝐫𝐨!!
Het satanische netwerk van hoeren en charlatans zit als een rottende schimmel door alle bevolkingslagen verweven… 👿#Freemasons #Illuminati #SatansMinions https://t.co/Bmcysz6Y6E
— Friedzel (@Friedzel1) March 22, 2023