bart nijman van geenstijl ontmaskerd als racist

bart nijman jodenhaat

pcr fraude

nanninga

 

nazie apjes

 

baudet en cliteur

Eerdmans

Eerdmans heeft zich volgens het rapport onder invloed van drank met Nijman meermaals racistisch uitgelaten over Joden. Een kok heeft geklaagd over racistische taal door E, tijdens het beruchte “XXX” diner. Eerdmans heeft lang gebeld naar DH.  Baudet heeft volgens het personeel geen racistische taal gebruikt en alle andere informanten tijdens de avond in “XXX” bevestigden dat niet Baudet, maar Eerdmans onder invloed van wijn racistische uitingen heeft gedaan over Joden.

De screenshot van Nanninga tonen dat zij de racistische uitlatingen van Freek de Jonghe heeft getweet. Zij heeft Nijmans racistisch uitspraken niet getweet. Volgens insiders werd ze lastig gevallen door  een  stalkende vriend van Eerdmans. Eerdmans  kreeg van de beveiliging te horen dat hij wegens zijn uitlatingen en de ophef in de keuken niet welkom was en maar beter kon weggaan. Eerdmans  was bedronken en werd weggeleid. Eerdmans heeft volgens een bediende  racistische taal geuit tegen dhr Baudet en een Joodse kok.

Asscher

Klokkenluiders melden dat Nijman van “geenstijl” een afleidingscampagne tegen Joden begonnen was  wegens  Corona-PCR en de toeslagenaffaire.

PVDA kopstukken

pvda racisme

De aanbeveling aan de Media-Raad en aan het Europese Hof vd Mensenrechten was aanzet om Rob Oudkerk, Hans Spekman, Diederik Samsom,  Bart Nijman, Carel Stolker en Joost Eerdmans zoals ook de linkse jodenhaat presentatrice Jinek van de Publieke Tribune te weren wegens racisme en hun banden met de sekte Partier.

Forensica OZ II  Classificatie * GH

MP3 Partier

MP3 Eerdmans over Partier, waar hij jarenlang zaken mee doet

Partier sekteleden Eerdmans en Nijman  hebben Dhr Baudet en dhr Cliteur vals beschuldigd van racisme. Er is volgens UCA22en de onderzoekcommissie geen sprake van antisemitisme binnen de afdeling van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Universiteit Leiden waar Paul Cliteur hoogleraar is. De commissie-Corstens bevestigde dit na gesprekken met 27 (oud-)promovendi en (oud-)medewerkers van de universiteit.

Bram Leven  van de Unie van Leiden doceert volgens UCA22 de leer van Adolf Hitler. Leven was als activist vermomd toen hij  Paul Cliteur aanviel en beschuldigde van antisemitisme. Leven, werkt volgens UCA22/case17  samen met  sekteleden Eerdmans, Nijman en Smits, verdacht van handel in drugs, witwassen,  kindermishandeling, brandstichting( RARA).

Nicki Pouw-Verweij,  Eva Vlaardingerbroek en Annabel Nanninga hebben zich gedistantieerd van Wabeke, Nijman, Leven en Smits wegens de ophef over pedofielen uit de kring van Partier. Ze moesten weg bij FVD wegens het schenden van de statuten, en lasterpraatjes over Baudet en Cliteur.

Bart Nijman werd gescreend door ARA. Nijman en Eerdmans hebben met  Leven en Smits  in een kantine met Stolker lastercampagnes besproken tegen dhr Cliteur.

Aanbeveling: Controle op radicalisering, voortgaand onderzoek naar Stolker, Nijman, Eerdmans, Nanninga, wegens  lastercampagnes tegen joden door de sekte Partier in Telegraaf en geenstijl e.a.

OEU

Forensics IT

ER

27 11 2020

 

About Stan Rams

Stan Rams, / art / music / entertainment / multimedia / alternative news from Amsterdam and all around the Globe /
This entry was posted in Column and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Geef een reactie