De samenleving betaalt wegens het wanbeleid een zeer zware pijnlijke prijs voor 10 jaar bedrog door Rutte.
Alle rode tegenstemmers maar ook GL die voor de schijn groen stemde, zijn het schuld wegens kartel bedrog.
Asscher heeft in het vorige kabinet met Schippers de IC met 1100 bedden genivelleerd. Zulke brandstichters die alles in de as leggen gaan echt niet blussen.
Rutte weigert de zorg op te schalen en ook de PvdA heeft totaal niets geleerd. Rutte, verdient wegens een waslijst aan wetsschendingen met zijn handlangers niet alleen oneervol ontslag, maar ook een fikse straf in de bajes.
De boot loopt lek op de klippen door het beleid van : Pleurop Rutte, Grienerd Asscher, Pedo Nijppels, Warkop Wiebes, Aso Grapperraus, Jasses Klaver, Pol Pot Rosenmuller, SS Seegers, Cocaine X.T.C de Jonghe, de jongkvrouw Kakja Olongkreng en de ratelende Chuckypop Jetten.
Het land gaat kapot door wanbeleid, leugens en bedrog
Heel het land is voorgelogen met valse propaganda zoals van NOS/NTR/NPO
Het roer moet echt hard om.
Snip en Snap v.d. Nieuwe Bezembrigade
Schoondorp 4 11 2020
Luister ook naar de Podcast voor de Redding
Nood in de Zorg. De stand van zaken, de oorzaken en de vreselijke gevolgen van het gevoerde wanbeleid door de kabinetten Rutte. Zorgsector Alarm 27 01 2020